Banner Default Image

kereskedelmi asszisztens

Svéd partnercégünk budaörsi telephelyére keresünk akár azonnali kezdéssel kereskedelem / logisztika területre asszisztens  munkatársat.

Feladatok:
  • kereskedelmi területek támogatása
  • előrejelzések rögzítése VIR -ben
  • ügyfél rendelések rögzítése
  • szállítólevelek elkészítése a kimenő árukhoz, bejövő szállítmányok várható érkezésének rögzítése
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:
  • 30 óra/ hét munkaidő vállalása
  • angol nyelv alapfokú ismerete
  • Office programok alapfokú ismerete
  • a rád bízott feladatot pontosan, precízen végezd el, amit a munkakör megkíván

Előnyök:
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:
  • Megismerheted a beszerzés összes aspektusát egy skandináv hátterű, nemzetközi vállalatnál
  • határozatlan idejű foglalkoztatás, akár későbbiekben teljes munkaidőben is
  • fiatal, vidám csapat
  • modern munkakörnyezet
  • családias, összetartó csapat, humánus vezetés
  • kompetitív javadalmazási csomag: kiemelkedő utazási támogatás, cafetéria, alapbér, különféle vállalati rendezvények
  • munkavégzés helye: Budaörs