Banner Default Image

Karbantartó- Részmunkaidő (4 órás)

Partnerünk 30 éves múlttal rendelkező, gumiabroncsok kis- és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó innovatív cég. Palettájuk folyamatosan bővül, jelenleg több, mint 50 márka termékei állnak a vásárlók rendelkezésére.

Feladatok:
  • napi karbantartási feladatok, hibaelhárítások elvégzése
  • épület állapotának, berendezési tárgyainak, eszközeinek napi ellenőrzése
  • épület körüli kisebb udvari munkák ellátása
  • szelektív hulladékkezelés a rendelkezésre álló konténerek felhasználásával
  • eseti, a működéshez kapcsolódó egyéb – üzemeltetési vezető által kiadott – feladatok elvégzése

Elvárások:
  • műszaki beállítottság
  • érvényes B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság
  • önállóság
  • precizitás, pontosság

Amit kínálunk:
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • bejárási költségtérítés (15ft/km)
  • bejelentett munkaviszony
  • cafeteria
  • családias, összetartó, jókedvű csapat