Banner Default Image

Tapasztalt karbantartó (automatizált gépek)

Már hosszú ideje a piacon működő partnercégünkhöz tapasztalt karbantartó (automatizált gépekre) kollégát keresünk klasszikus 3 műszakos munkavégzésre!

Feladatok:

  • precíziós automata gépek műszaki állapotának és folyamatos működésének fenntartása

Elvárások:

  • mechanikai műszerész/mechanikus/mechatronikus/gépipari/gépgyártástechnológiai végzettség vagy tapasztalat
  • bármilyen mechanikai tanulmány
  • számítógépes gépvezérlések ismerete (szerviz menü, beállítások)
  • pneumatika, automatika ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés, logikus gondolkodás, jó megfigyelő készség
  • rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség
  • műszaki beállítottság

Előnyök:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • idegen nyelvű műszaki alapszavak ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiemelkedő órabér + pótlékok
  • bónusz
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (takarékoskodás)
  • 13. és 14. havi bérezés
  • utazási támogatás Mt. szerint vidéki munkavállalók részére
  • munkavégzés: Budapest 4. kerület