Banner Default Image

Betanított karbantartó mechanikus területre

Most végeztél a középiskolában? Szeretnél a mechanikus szakmában elhelyezkedni (karbantartás) éjszakás műszak vállalása nélkül? Ha igen a válaszod, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Komplex, nagy teljesítményű nyomdai és kötészeti berendezések javítása
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Mechanikai, elektromos és épület karbantartási munkák elvégzése a határidők betartásával

Elvárások:

  • előírt szakmai végzettség: bármilyen mechanikus vagy gépészeti végzettség (kapcsolási vagy géprajzot láttál már, és le tudod olvasni, az tökéletes! )
  • Hasonló munkakörben szerzett (termelőüzemi) gyakorlat előny, de nem elvárás
  • mechatronikai szerelésben szerzett bármilyen tapasztalat, esetleg bármilyen szerelési feladatok korábbról
  • csapatmunkára való hajlandóság
  • Stressztűrés, arra az esetre szükséges, ha határidőn belül kell beállítani egy adott gyártósort
  • Alkalmazkodó képesség
  • érdeklődj a technológia iránt!
  • szeress fejlődni!

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér, határozatlan idejű szerződés
  • tiszta munkakörnyezet
  • állandó nappalos munkarend (12 órás munkarend)
  • 100%-os bejárás támogatás tömegközlekedés esetén és benzinköltség térítés vidékről (15 Ft/km)
  • Helyi bérlet támogatása pluszban
  • Egészségtámogató sport és pihenési lehetősége
  • Változatos feladatok, kihívások
  • bérezés alakulása: gyakorlattól függően, ha esetleg van már munkatapasztalatod
  • Cafetéria: az érvényes Cafetéria szabályzat szerint havi br. 33.000 Ft
  • túlóra esetén a túlóra kifizetésre kerül