Banner Default Image

Karbantartó

Karbantartó

  • Helyszín:

    Mosonmagyaróvár, Hungary

  • Sector:

    Szakmunka

  • Nyitott:

    4 hónappal ezelőtt

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó nemzetközi partnerünk részére keresünk, mosonmagyaróvári gyártóegységébe, szálláslehetőséggel, azonnali kezdési lehetőséggel Karbantartót.
Amennyiben szeretnél egy multinacionális háttérel rendelkező, innovatív, összetartó csapat tagja lenni, jelentkezz és állj munkába akár azonnal!

Feladatok:

  • Festő robotok illetve lakkozóberendezések javítása és karbantartása
  • Karbantartás dokumentációja
  • Folyamatos napi szintű termelés bíztositása
  • Lakkozóüzem biztonságos, munkára alkalmas állapotban tartása (vízkezelés, levegőellátó egységek, pneumatikus kiszolgáló egységek)
  • A lakkozó gép elektromos és mechanikai elemeinek javítása, fejlesztése.

Amít kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, teljesítmény alapú bónusz lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés, teljes bejelentés, a cég saját állományában
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör
  • Motiváló béren kivüli juttatási csomag

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (elektronikai)
  • Rugalmas, kiegyensúlyozott, megbízható személyiség
  • Terhelhetőség, önálló, precíz munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Hasonló területen szerzett, minimum egy éves tapasztalat
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Előnyt jelent:

  • Technikusi végzettség
  • Termelésben szerzett tapsztalat
  • Erősáramú végzettség
  • Angol nyelvtudás