Banner Default Image

SAP junior tanácsadó - pénzügy-számviteli terület

Partnerünk a legnagyobb gyártók támogatásával (DELL, CISCO, HP, MS, ORACLE) nyújt középés nagyvállalati, valamint államigazgatási környezetben nagy megbízhatóságú és magas rendelkezésre állású adatközponti rendszerekhez hálózati, adattároló, szerver, mentés, illetve infrastruktúra és adat életciklus-menedzsment, valamint teljes körű IT biztonsági megoldásokat.

Feladatok:

  • SAP Integrált vállalatirányítási rendszer pénzügy-számviteli moduljainak bevezetése során adódó egyszerűbb, gyakran ismétlődő, jól meghatározható részfeladatok megoldása tanácsadói irányítás mellett
  • A tanácsadói munka megismeréséhez szükséges gyakorlati ismeretek megszerzése
  • A projekt munkában való önálló részvételre való felkészülés

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi-számviteli, közgazdasági)
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Jogosítvány
  • MS Office szoftverek haladó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség írásban és szóban
  • Megbízhatóság, felelősségtudat és proaktivitás
  • Probléma értő és megoldó képesség
  • Nyitottság
  • Pozitív hozzáállás

Előnyök:

  • SAP ismeretek
  • vállalati tapasztalat, 1-2 év gyakorlat
  • rendszerszervezői végzettség, tapasztalat
  • adatbázis kezelői, programozói ismeretek
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Jó csapat segítőkész kollégákkal
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos kihívásokat jelentő, változatos munka
  • A legújabb technológiák megismerése, részvétel különböző projektekben
  • Folyamatos tanulás, képzések
  • Rugalmas munkahely
  • A munka és a magánélet egyensúlya
  • Folyamatos mentorálás
  • Versenyképes fizetés