Banner Default Image

Junior Project Manager

Ha egy több mint 70 fős, folyamatosan fejlődő professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!

Ügyfelünk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Aktív projekt portfoliójuk főképp kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó, elsősorban nemzetközi megbízásokból áll össze.

Budapesti székhelyükre Junior Projektmenedzser pozícióba keresünk új kollégát.  Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, építész / építőmérnök, aki frissen végzett, vagy maximum 1-2 éves tapasztalattal rendelkezik. Olyan kollégát keresünk, aki fontos hazai és nemzetközi projektek támogatása során szerzett tapasztalatait kihasználva idővel projektek irányításával szeretne foglalkozni.

Feladatok:

  • kapcsolattartás és feladatkoordinációban való részvétel a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal
  • kommunikáció a megbízókkal, folyamatos projektgondozás
  • részvétel a beszerzések lebonyolításában, ajánlatkérő dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítése
  • kivitelezések koordinációja, ellenőrzése a Projektmenedzser mellett, kooperációkon való részvétel, jegyzőkönyvek készítése
  • általános projektadminisztráció, szerződések előkészítése
  • projekt ütemterv készítése, ütemterv monitoring és kontrolling feladatok elvégzése, projekt haladásjelentések készítése során nyújtott támogatás a Projektmenedzser részére

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldásorientált személyiség
  • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS project, CAD programok alapszintű használata
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • egyetemi vagy főiskolai építész, építőmérnök diploma
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló környezet
  • izgalmas, változatos, komplex, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
  • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
  • versenyképes juttatási csomag