Banner Default Image

Junior minőségbiztosítási mérnök

  • Helyszín:

    Kecskemét, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    29 nappal ezelőtt

Kecskeméti ügyfelünk folyamatosan bővülő csapatába minőségbiztosítási munkatársat keresünk, aki részt vesz a folyamatok szabályozásában az adott régió szabványainak megfelelően.

Feladatok:

  • A gyártott vegyipari berendezések és segédberendezések gyártásának és összeszerelésének felügyelete
  • Részvétel a minőségbiztosítási rendszer kialakításában és működtetésében
  • Beszállított alkatrészek/részegységek/gépek minőségi ellenőrzése és átvétele
  • Gépmegfelelőségi és végellenőrzési tevékenységek és tesztek operatív végrehajtása felügyelete és dokumentálása
  • Szoros együttműködés az összeszerelő és gyártó csapattal a szükséges és elégséges műszaki dokumentációk elkészítésében
  • A gyártási és összeszerelési projektek minőségorientált támogatása
  • Mérőeszköz-felügyelet
  • Dokumentációs rendszer kialakításában való részvétel, dokumentációk rendezése, archiválása
  • Részvétel a minőséggel kapcsolatos problémák kivizsgálásában, megoldásában
  • Belső és beszállítói auditokon történő részvétel
  • Részvétel a minőségügyi projektek végrehajtásában, egyéb projektek minőségorientált támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen
  • Microsoft Office program csomag magasabb szintű ismerete
  • Önálló proaktív munkavégzés
  • Angol nyelvismeret (napi szintű használat írásban/szóban)
  • Előnyt jelent
  • MSZ EN ISO 9001:2015 szabvány ismerete
  • Minőségügyi problémamegoldó technikák ismerete
  • Gépészeti tesztelésekben szerzett tapasztalat
  • Kecskeméthez közeli lakhely
  • Amit megbízónk nyújt
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Folyamatos műszaki kihívások, változatos munkakör
  • Különböző hátterű csapattagokkal folyamatos szakmai eszmecsere
  • Céges mobiltelefon korlátlan használatra
  • Egészségügyi ellátás
  • Rugalmas, heti 2 nap otthoni munkavégzés