Banner Default Image

Junior Devops Engineer

Feladatok:

  • Fejlesztési, tesztelési környezetek konténerizálása (docker), kubernetes környezet kialakítása
  • Különböző környezetek (fejlesztői, teszt) előkészítése, paraméterezése, hangolása
  • Automata teszt környezetek kialakítása konténeres környezetben
  • Fejlesztési, tesztelési környezetekkel kapcsolatos incidensek megoldása, a hibák elhárításában való aktív közreműködés, a fejlesztési folyamatok támogatása
  • Fejlesztési projektekben történő részvétellel a DevOps szemlélet megjelenítése

Elvárások:

  • Konténerizációs technológiák ismerete
  • Felsőfokú műszaki végzettség, vagy releváns technikai ismeretek
  • 1-3 év DevOps tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Nyitottság az új technológiák, alkalmazások elsajátítására

Előnyök:

  • Kubernetes cluster építési és üzemeltetési tapasztalat
  • Privát felhő építésében szerzett releváns tapasztalat
  • Felhős (AZURE, Amazon) DevOps ismeretek
  • DevSecOps ismeretek
  • Virtualizációs technológiák (Vmware, Hyper-V) ismerete
  • Helm tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
  • Kiváló irodai környezet, barátságos légkör
  • Home Office lehetőség
  • Részvételi lehetőség szakmai képzéseken, konferenciánkon
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag