Banner Default Image

Junior bookkeeper

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Nyitott:

    2 hónappal ezelőtt

Partnerünkről Magyar tulajdonú partnerünk IT integrátorként működik partnerei számára, különböző megoldásokat kínálnak az informatikai rendszerek kiépítéséhez. Bővülő csapatukba keresnek Budapestre, Székesfehérvárra és Szegedre is egyaránt Alkalmazás üzemeltető pozícióra.

Feladatok:

  • Teszttervek és tesztforgatókönyvek készítése, a tesztesetek részletes kidolgozása, folyamatos aktualizálása
  • Teszt végrehajtások elvégzése, a tesztelés eredményéről tesztjegyzőkönyv készítése
  • A talált problémák rögzítése, azok javításának ellenőrző tesztelése
  • Automata tesztek készítése, aktualizálása és ellenőrzése
  • Teszt automatizálási keretrendszerek, megoldások fejlesztése és karbantartása
  • Fejlesztéssel kapcsolatos csapatmunkában és a tesztfolyamatok fejlesztésében történő aktív részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség (informatika)
  • 3 év alkalmazás és adatbázis üzemeltetés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret
  • Microsoft Dynamics AX/Navision üzemeltetési tapasztalat
  • Windows 2008R2/2012 Server és MS SQL 2012/2019 Server ismerete
  • ITIL módszertan ismerete

Amit kínálunk:

  • Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Szakmai képzések, meet-upok
  • Házon belüli angol és német nyelvtanfolyamok