Banner Default Image

Junior bérszámfejtő - TB ügyintéző

  • Helyszín:

    Budapest

  • Sector:

    HR, Munkaügy

  • Nyitott:

    kb. 1 hónappal ezelőtt

Partnerünk bővülő csapatába új munkatársat keresünk Bérszámfejtő, TB ügyintéző munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Állományban lévő munkavállalók havi rendszeres és eseti bérszámfejtése, az utalások előkészítése
  • Adatszolgáltatás teljesítése, bevallások és nyilvántartások készítése
  • Cafeteria számfejtése
  • Letiltások kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfeleink képviselőivel és munkavállalóinkkal
  • A társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljes körű önálló ellátása
  • ellátások elbírálása és számfejtése,
  • határozatok elkészítése,
  • kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítése,
  • nyilvántartások vezetése,
  • statisztikai jelentések elkészítése,
  • munkahelyi balesetek ügyintézése.
  • Társadalombiztosítási kifizetőhellyel kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Kapcsolattartás az Egészségbiztosítási Pénztárakkal, valamint a Nyugdíjbiztosítási Főigazgatósággal

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú (Bér és TB ügyintéző vagy egyéb kapcsolódó) végzettség
  • Naprakész szakmai ismeretek: a munka törvénykönyve és cafeteria szabályok tekintetében
  • Bérszámfejtés területén szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes és Excel ismeret
  • Önállóság, pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Szervezettség és strukturáltság

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkahelyi légkört, modern irodai környezetben
  • Ösztönző juttatási csomagot rendszeres Home Office lehetőséggel és rugalmassággal
  • Önálló, felelősségteljes munkakört szakmai csapat együttműködésével
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget