Banner Default Image

Java Developer (Szeged, Budapest, Székesfehérvár)

Magyar tulajdonú partnerünk IT integrátorként működik partnerei számára, különböző megoldásokat kínálnak az informatikai rendszerek kiépítéséhez. Bővülő csapatukba keresnek Budapestre, Székesfehérvárra és Szegedre is egyaránt Java fejlesztőket.

Feladatok:

  • Új alkalmazások vagy meglévő rendszerbe új, összetett funkciók fejlesztésének önálló tervezése, megvalósíthatóságuk és technikai kockázatuk elemzése, a projekten meghatározott kódminőségben való fejlesztése

  • Felelősség a fejlesztett kódért annak életciklusán keresztül, az összetevők javítása és fejlesztése, hibáinak elemzése

  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel

  • Szoftvertesztelőkkel való együttműködés

  • Lehetőség kevésbé tapasztalt szoftverfejlesztők mentorálásában

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség

  • Legalább 4-5 éves szakmai tapasztalat Java, Spring, Maven, .NET, NodeJS, Angular, React, AWS/Azure vagy egyéb felhő alapú technológiák ismerete
  • Valamely adatbázis-kezelő rendszer mélyebb ismerete
  • Szoftverfejlesztési módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
  • Hosszútávú karrierlehetőség

  • Szakmai képzések, meet-upok

  • Házon belüli angol és német nyelvtanfolyamok