Banner Default Image

Italgyártó

Italgyártó

Magyar tulajdonú, 20 éve a piacon meghatározó szerepet betöltő, szeszesital gyártó cégünk számára keresünk új munkatársat Italgyártó pozícióba a II. kerületbe.
Szeretnél egy fiatalos, jó hangulatú csapat tagjaként tapasztalatot szerezni? Jelentkezz most, és állj munkába azonnal!

Feladatok:

  • szeszesital gyártása, összeállítása
  • technológiák, kimérési sorrend betartása
  • italgyártási alap és segédanyagok készleteinek figyelése, raktározása, anyagkészletek kezelése.
  • a kiadott termelési program alapján az italok megfelelő receptúrák és technológiai leírások szerinti bekeverése, legyártása a higiéniai, élelmiszerbiztonsági és minőségirányítási előírások betartásával.
  • tartályok mosása fertőtlenítése, munkakörnyezet tisztántartása

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség (élelmiszeripari, vegyipari)
  • büntetlen előélet
  • jó problémamegoldó készség
  • precizitás, pontosság
  • szeszes italgyártáshoz szükséges számítások, átváltások ismerete.

Előnyök:

  • határozott fellépés és igényes megjelenés
  • idegen nyelvismeret
  • hasonló területen szerzett többéves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, teljes bejelentés
  • egyműszakos munkavégzés hétfőtől péntekig
  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • cafeteria