Banner Default Image

IT Recruitment Team leader

  • Helyszín:

    Budapest

  • Sector:

    HR, Munkaügy

  • Nyitott:

    3 hónappal ezelőtt

Az Experis saját csapatába keressük új IT Recruitment Team Leader kollégánkat. Ha van tapasztalatod IT recruitmentben, szereted a kihívásokat, izgalmas projekteket és csapatvezetésben - koordinációban is járatos vagy, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Toborzás – kiválasztási feladatok ellátása IT specifikus területen belül
  • 4 fős csapat irányítása, mentorálása, projektek koordinálása
  • Partnerek részére elsődleges eszkalációs pont és segítségnyújtás
  • IT-s pályázók felkutatása különböző platformokon és megszólításuk a lehetőségeink kapcsán
  • Interjúk és szakmai tesztek szervezése – és megvalósítása
  • Szoros, napi szintű együttműködés partnercégeinkkel és társosztályainkkal
  • Pályázóink anyagainak összeállítása, felkészítése a pályázati folyamatra és nyomon követése a recruitment életciklusban
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok cégünk vállalatirányítási rendszerében

Elvárások:

  • 2-4 év releváns szakmai tapasztalat (IT recruitment területén szerzett tapasztalat, ebből legalább 1 év csapatvezetésben)
  • Precizitás, pontosság, határidők tartása (Adminisztrációban a cég vállalatirányítási rendszerében és a szerződéskötések kapcsán)
  • Rugalmas személyiség, tanulásra való nyitottság és motiváció
  • Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk:

  • Kihívásokat jelentő, izgalmas és változatos projekt portfólió
  • Saját terület amelynek kialakításában és felépítésében számítunk Rád
  • Munkavégzés egy pörgős, támogató csapatban
  • Motiváló alapbéred mellett kiemelkedő teljesítmény és csoportteljesítmény alapú bónuszlehetőség
  • Laptop, mobiltelefon
  • Fejlődési, tanulási és karrier út vállalatunknál
  • Stabil multinacionális anyavállalatunk háttere