Banner Default Image

IT Recruiter - vállalati oldalra

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Sector:

    HR, Munkaügy

  • Nyitott:

    22 nappal ezelőtt

.Partnerünkről:
Partnercégünk informatikai szolgáltatásokat, fejlesztési üzemeltetési területe egyaránt illetve tanácsadást, projekt management támogatást nyújt nemzetközi megbízói részére. Csapatukat szeretnék bővíteni egy motivált és releváns tapasztalatokkal rendelkező IT recruiter kollégával.

Feladatok:
  • Hiring managerekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Stakeholder management
  • Új pozíciók kapcsán stratégiai tervezési tanácsadási feladatok
  • End to end recruitment tevékenység a nyitott keresések kapcsán
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, megrendelőkkel, recruitment agencykkel és a szakmai vezetőkkel egyaránt
Elvárások:
  • Minimum 2-4 év IT Recruitment területen szerzett releváns folyamatot érintő munkatapasztalat
  • Folyékony aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kooperatív együttműködő attitűd, csapatjátékos szemléletmód
  • Irányultság és érdeklődés az IT és a technológiai terület iránt
Amit kínálunk:
  • Motiváló alapbér, bónusz és juttatási csomag
  • Izgalmas, változatos projektek - hiszen a megbízó cégeknél folyamatosan bővül a porfólió
  • Támogató, segítőkész recruitment és szakmai csapat
  • Fejlődési lehetőség - és alkalom egyéb HR projektekben való részvételre is