Banner Default Image

IT Recruiter

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Sector:

    HR, Munkaügy

  • Nyitott:

    kb. 1 hónappal ezelőtt

Nemzetközi partnercégünkhöz keresünk egy éves időtartamra IT Recruitment Consultant munkatársat.

Feladatok:
  • Előzetes megbeszélés a hiring managerekkel, a pozíciókra vonatkozó elvárások egyeztetése céljából
  • Jelöltek felkutatása különböző módszerekkel (hirdetésekkel, közvetlen megkereséssel, hálózatépítéssel, internetes kereséssel, adatbázisokban való kereséssel)
  • Az önéletrajzok szűrése ezt követően pedig videohívások keretében a jelöltek szóbeli előszűrése
  • Ajánlások készítése a hiring managerek részére a shortlistelt jelöltekről
  • A jelöltek adminisztrálása a cég CRM rendszerében és nyomonkövetése a kiválasztási folyamat során
  • Az interjúk szervezése a jelöltekkel és a managerekkel – illetve ezekhez kapcsolódó adminisztratív teendők
  • Nyitott pozíciók pulbikálása
  • A toborzás státuszának ismertetése a hiring managerekkel és a talent acquisition leaderekkel.
  • A jelöltek számára pozitív jelöltélmény biztosítása, visszajelzés küldése minden jelöltnek.
  • Kooperáció a HR egyéb társosztályaival egészen az ajánlatadásig kísérve a folyamatot:
  • Toborzási stratégiák kidolgozása
  • Piaci körkép biztosítása
  • Ötletelés a jelöltek bevonzásának lehetőségeiről
  • A toborzási tevékenység hatékonyságának mérése
Elvárások:
  • 2-4 év tapasztalat In-house vagy Agency Recruitment terén
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Különböző sourcing módszertanok ismerete
  • Szoftver- és technológiai ipar ismerete előnyt jelent
  • Ügyfélkapcsolattartás terén szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Dinamikus, barátságos környezet.
  • A kreativitás és a szakmai tudás kamatoztatása innovatív környezetben.
  • 1 éves határozott idejű munkaviszony