Banner Default Image

IT Manager

IT Manager

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat IT vezető pozícióra. Az új munkatárs alapfeladata, hogy megbízható szakmai tanácsadóként - a folyamatos fejlődés jegyében - biztosítsa csapatával a vállalat céljainak informatikai támogatását, koordinálja és fejlessze az IT csapat működését.

Feladatok:
  • Az informatikai eszközpark működtetése;
  • A vállalat infokommunikációs eszközeinek beszerzése, működtetése, a velük kapcsolatban felmerült problémák megoldásainak irányítása;
  • Új technológiák bevezetése (fejlesztés, működés, ellenőrzés és oktatás);
  • A cég egész területén a jogszerű szoftverfelhasználás biztosítása, ellenőrzése;
  • Az adatok védelmének és integritásának biztosítása;
  • Az informatikai rendszerek teljesítményének monitorozása és javaslattétel az infrastruktúra hatékonyság növelésére;
  • Aktív részvéteI az IT infrastruktúrához kapcsolódó stratégiai döntésekben;
  • Az üzleti igények felmérése és a szükséges változtatások alkalmazása;
  • Biztosítani a zavartalan működését a vállalat szerverparkjának;
  • Incidens- és változáskezelés
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Legalább 5 év gyakorlat informatikai területen;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Fejlesztési tapasztalat előnyt jelent;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Rendszerszemlélet;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Pontos, igényes, önálló munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Analitikus gondolkodásmód;
Amit kínálunk:
  • Innovatív iparág, családi légkörben működő szervezetek, nemzetközi tapasztalatok;
  • Jelentős gyakorlattal rendelkező, támogató IT-csapat;
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, kihívásokkal, felelősségteljes feladatokkal teli munkakör;
  • Versenyképes juttatási csomag (bónusz, cafeteria, lojalitás program, utazási költségtérítés).