Banner Default Image

Ipari kapuszerelő technikus

A legújabb műszaki megoldásokat alkalmazó ipari garázskapuk gyártásával és szervizelésével foglalkozó német cég szigetszentmiklósi kereskedelmi kirendeltségébe keresünk akár azonnali kezdéssel
Ipari kapuszerelő technikus kollégát.

Feladatok:

  • ipari kapuk/rakodó dokk és azok meghajtásainak karbantartása, javítása
  • a beszerelt működő berendezések felügyelete
  • helyszíni felmérések elvégzése
  • partnerek helyszíni oktatása

Elvárások:

  • műszaki végzettség és/vagy műszaki tapasztalat (mechatronikai, gépész vagy gépipari számítástechnikai technikus vagy) elektronikában / vezérléstechnikában szerzett
  • 3-5 éves gyakorlat
  • terület szerteágazó így tanulási képesség
  • közvetlen, kellemes személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • nyitottság műszaki problémákra és azok megoldásaira
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó fizikum
Előnyök:
szakmai anyagot angol vagy német nyelv
Amit kínálunk:
  • hosszútávú álláslehetőség
  • alapos betanítás után önálló munkavégzés, önálló döntések meghozatala
  • kreatív munkavégzés
  • a munkavégzés helye rugalmas
  • családias környezet
  • egy műszakos munkarend, ahhoz igazodó versenyképes bér
  • egyéb juttatások: cafetéria, illetve cégben letöltött idő alapján plusz bérezés