Banner Default Image

Interior Designer

Ha egy közel 70 fős, folyamatosan fejlődő professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz! Tapasztalatszerzés után, lehetőséged van kipróbálni magad más területeken, például a projektmenedzserként is.

Képzelj el, egy innovatív gondolkodású, lendületes csapatot, ami folyamatosan azt keresi, hogy még jobb lehessen! A tapasztalatod kevésbé, ám a rátermettséged annál inkább számít. Meglátásuk szerint a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területek ötvözete segíti őket ahhoz, hogy komplex szolgáltatásaikat a nemzetközi és hazai piacon is a legkiválóbb megrendelőnek tudják nyújtani.

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások, továbbképzéseid támogatása
  • folyamatos tréningek, céges nyelvórák,
  • lelkes, támogató háttér igényes munkakörnyezet,
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége a fiatal csapattagnak is,
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák,
  • hosszú távú kiszámítható jövőkép, folyamatos fejlődés, a szakma művészi és mérnöki oldalán is,
  • érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok,
  • külföldi és hazai megrendelők, akiktől mi is tanulunk,
  • barátságos és színvonalas munkakörnyezet.

Feladatok:
  • nagyobb tervezési projektek különböző fázisaiban való részvétel
  • kisebb-nagyobb önálló tervezési feladatok elvégzése,
  • vezető tervező kollégákkal való együttműködés,
  • Belsőépítészeti koncepciók készítésében való részvétel
  • Prezentációk készítése
  • Belsőépítészeti kiviteli tervek készítése: alaprajzok, falnézetek, részletrajzok, konszignációk, anyag-, bútor-, világítás specifikáció, egyedi bútorok tervezése
  • szakági tervezőkkel való kapcsolattartás, együttműködés,
  • forgalmazókkal, gyártókkal való kapcsolattartás
  • folyamatos tervezői kommunikáció a megrendelőkkel.

Elvárások:
  • építészmérnöki végzettség
  • 1-3 éves tervezői tapasztalat
  • csapatjátékos
  • alaposság és precizitás,
  • jó kommunikációs készség, megoldás orientáltság,
  • lojalitás,
  • új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók,
  • CAD programok ismerete,
  • Photoshop
  • Revit tervező program ismerete
  • angol nyelv ismerete előny