Banner Default Image

Építészmérnök, fit-out tervező

Izgatottan keressük a leendő Építészmérnök, fit-out tervező kollégánkat, aki az iroda belsőépítészet és fit out kiviteli tervek készítésében tapasztalt.

 A sok évnyi tapasztalattól fontosabbnak tartjuk a tanulhatatlan készségeket: ha rátermett, energikus, proaktív személyiséged van, akkor feltétlenül olvass tovább. Képzelj el, egy innovatív gondolkodású, lendületes csapatot, ami folyamatosan azt keresi, hogy még jobb lehessen! Partnerünk igényes, szép irodája tele van jó energiákkal és forradalmasító, fáradhatatlan személyiségekkel. Bátran kombinálják a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket egymással, hiszen ez emeli a komplex szolgáltatásaikat nemzetközi színvonalra. Ebből adódóan igen színes munkakör vár rád: igyekeznek minél többféle feladatot, projektet, építési helyszínt megmutatni Neked, hogy megtaláld a számodra legideálisabb szerepkört, legyen az a fejlesztő csapatban vagy akár projektmenedzsment területen. Hisznek abban, hogy mindenkiben ott vannak a remek ötletek, melyek kibontakozásához csak a megfelelő közegre van szükség, ezért már az első heteidben bevonnak majd az innovációs meetingekbe. Kipróbálhatod magad a belsőépítészeti tervezéstől, a kőkemény ipari építészetig minden területen, hiszen nekik és neked is jó, ha ki tudsz teljesedni a pozíciódban!

Feladatok:
  • nagyobb tervezési projektek különböző fázisaiban való részvétel
  • kisebb-nagyobb önálló tervezési feladatok elvégzése,
  • vezető tervező kollégákkal való együttműködés,
  • Belsőépítészeti koncepciók készítésében való részvétel
  • Prezentációk készítése
  • Belsőépítészeti kiviteli tervek készítése: alaprajzok, falnézetek, részletrajzok, konszignációk, anyag-, bútor-, világítás specifikáció, egyedi bútorok tervezése
  • szakági tervezőkkel való kapcsolattartás, együttműködés,
  • forgalmazókkal, gyártókkal való kapcsolattartás
  • folyamatos tervezői kommunikáció a megrendelőkkel.

Elvárások:
  • építészmérnöki végzettség
  • 1-3 éves tervezői tapasztalat
  • csapatjátékos hozzáállás
  • alaposság és precizitás,
  • jó kommunikációs készség, megoldás orientáltság,
  • lojalitás,
  • új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók,
  • CAD programok ismerete,
  • Photoshop
  • Revit tervező program ismerete
  • angol nyelvismeret előny

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások, továbbképzéseid támogatása
  • folyamatos tréningek, céges nyelvórák,
  • lelkes, támogató háttér igényes munkakörnyezet,
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége a fiatal csapattagnak is,
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák,
  • hosszú távú kiszámítható jövőkép, folyamatos fejlődés, a szakma művészi és mérnöki oldalán is,
  • érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok,
  • külföldi és hazai megrendelők, akiktől mi is tanulunk,
  • barátságos és színvonalas munkakörnyezet.