Banner Default Image

HR Asszisztens

Autóipari alkatrész gyártással foglalkozó partnerünk bővülő csapatába keresünk HR Asszisztens munkakörbe új kollégát.

Feladatok:

  • Részvétel toborzási, kiválasztási és tesztelési folyamatokban
  • Vállalati étkeztetéssel kapcsolatos ügyintézés
  • Céges buszjáratok koordinálása, üzleti utazások szervezése
  • Cafeteria, ötletprogramok, belső oktatások adminisztrációja
  • Szervezetfejlesztésben, valamint munkavállalói megtartásra és megelégedettségre irányuló HR projektekben történő részvétel
  • Reprezentációs feladatok: tárgyalók előkészítése, érkező ügyfelek fogadása,
  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • Egyéb irodai, HR és vezetői asszisztencia

Elvásárok:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Erős, gyakorlatias MS Office ismeret (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs-, és szervezőkészség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások (átlagon felüli munkába járási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, cafeteria juttatás, kedvezményes meleg étkezés)
  • Sokrétű, változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú HR/gazdasági végzettség