Banner Default Image

HR adminisztrátor

  • Helyszín:

    Biatorbágy, Hungary

  • Sector:

    HR, Munkaügy

  • Nyitott:

    27 nappal ezelőtt

Szállítmányozással, fuvarszervezéssel foglalkozó partnervállalatunk részérere keresünk Hr adminisztrátor munkatársat

Feladatok:

  • Az új - elsősorban külföldi - gépjárművezetők teljeskörű munkavállalói adminisztrációjának az összeállítása, nyilvántartása és hivatali ügyintézése
  • Részvétel gépkocsivezetői állásra jelenetkezők előzetes szűrésében, a velük szemben támasztott követelményeknek megfelelően, felvételi eljárásban
  • Aktív együttműködés a folyamatban érintett területek képviselőivel: oktatás, munkaügy, fuvarozás területén
  • Belépési- és munkavállalási engedély hosszabbítási folyamatok dokumentumainak elkészítése
  • Hatósági ügyintézés a Társaság külföldi munkavállalóira vonatkozóan: belépés, munkavállalási engedély hosszabbítás, bankszámla nyitás stb.
  • Feladatellátáshoz kapcsolódóan együttmüködés a külső szervezetekkel
  • Aktív közreműködés a cég jogi beadványainak előkészítésében, kapcsolattartás jogi képviselőkkel
  • Részvétel a cég fuvarmegbízásokkal kapcsolatos adminisztratív munkájában, controlling feladatokban
  • Éves ismétlődő munka-, tűz-, egészségvédelmi oktatásokon való részvétel

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil nemzetközi háttér, hosszú távra tervezhető állás
  • Bejárási támogatás, rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Csapatmunka, családias hangulat