Banner Default Image

Hő- és Füstelvezető rendszer tervező mérnök

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    2 hónappal ezelőtt

Feladatok:

  • Hő- és füstelvezető rendszerek tervezése, beüzemelése, felülvizsgálata
  • Kapcsolattartás a gyártókkal
  • A szerviz mérnökök, technikusok, projektvezetők munkájának szakmai segítése
  • Az elvégzett munka dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú villamos vagy épületgépész mérnöki végzettség
  • A 45/2011. (XII. 7.) BM rendelet 1. sz. mellékletének 13. pontja szerinti tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Minimum 2 év gyakorlat HFR rendszerek felülvizsgálatában, tervezésében beüzemelésében
  • Pontos munkavégzés
  • Az előírt munkafolyamatok betartása
  • A munka adminisztrációjának pontos elvégzése.
  • A műszaki dokumentációk értelmezése
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • A 45/2011. (XII. 7.) BM rendelet 1. sz. mellékletének 10 éa 11. pontja szerinti tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Tűzjelző, biztonságtechnikai, gyengeáramú rendszerek telepítésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány
  • Villanyszerelő, elektroműszerészvégzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér,
  • Érdekes, változatos szakmai munka
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Fix havi jövedelem és túlórapótlék
  • Cafeteria és céges mobiltelefon