Banner Default Image

Gyártógép kezelő

Vezető építőanyag gyártó, osztrák tulajdonú cégünk bővülő csapatába keresünk Gyártógép kezelő munkatársat Sóskútra.

Feladatok:

  • építőanyag gyártógép működtetése két műszakos munkarendben
  • gyártási tervben szereplő termékmennyiség legyártásához szükséges feladatok rendszerezése
  • a gyártógépet ellátó automatikus/félautomatikus rendszerek felügyelete, kezelése
  • Napi karbantartások esetleges kisebb javítások koordinálása, aktív részvétel a végrehajtásban
  • gyártási eredmények, egyéb munkafolyamatok pontos adminisztrálása
  • alapanyagkészletek figyelemmel kísérése, változások jelentése az üzemvezető felé
  • időszakos javításokhoz alkatrészigény felmérése, javaslattétel a szükséges beavatkozásokra.
  • kapcsolódó munkaterületek felelőseivel folyamatos kapcsolattartás
  • téli nagyjavítások feladatainak listázása, aktív részvétel a végrehajtásban

Elvárások:

  • műszaki végzettség (szakmunkás/középfok)
  • nyitottság új ismeretek befogadására.
  • előny: hidraulikus és/vagy elektromos vezérlések területén szerzett munkatapasztalat.
  • igényes, önálló munkavégzés, csapatszellem, határozott, öntudatos fellépés

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér, teljesítmény után járó prémium, kiegészítő juttatások
  • alkalmazotti jogviszony, 100%-ban bejelentett juttatások
  • stabil céges háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • oktatások, képzések
  • fiatalos, barátságos munkahelyi légkör