Banner Default Image

Gyártástámogató mérnök

  • Helyszín:

    Debrecen, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    22 nappal ezelőtt

Ha nem szereted az elavult gépeket, amik lassítják a munkádat, inkább modern géppark mellett tudnál kiteljesedni, ez a lehetőség neked szól!

25 éves múltra visszatekintő, fémmegmunkálással foglalkozó, magyar tulajdonú cég bővülés céljából új kollégáját keresi Gyártástámogató mérnök pozícióba.

Állandó külföldi megrendelőkkel rendelkező tőkeerős cég, modern gépek, fiatalos csapat, baráti hangulatú munkahelyi légkör, rugalmas, támogató vezetőség vár.

Ha dolgoztál fémipari területen gyártásban, jelentkezz!

Feladatok:
  • Üzemi technológiák műszaki felügyelete
  • Induló gyártmányok technologizálása, kalkulációja, technológiai bevezetésének irányítása
  • Minta-és első gyártás során a termék, valamint a szükséges vizsgálatok elvégzésének követése, dokumentálása
  • Gyártó területen oktatások végzése, gyártás felügyelete
  • Intézkedések meghatározása, eredményességének mérése, visszacsatolás a gyártóterület felé
Elvárások:
  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Fémipari gyártástechnológiai ismeretek, hegesztett/forgácsolt alkatrészek ismerete
  • Fémipari alapanyagok, kötőelemek ismerete
  • Fémipari felületkezelési / hőkezelési eljárások ismerete

Előnyök:
  • Német vagy angol nyelv ismerete
  • SAP ismerete
  • AutoCAD, Solid Edge program ismerete
  • Önállóság, lendületes munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Versenyképes, bejelentett bér
  • Vállalati baleset és életbiztosítás
  • Év végi jutalom
  • Bejárási támogatás
  • Laptop, Mobiltelefon
  • Külső tréningek, továbbképzések
  • Modern géppark és technológia
  • Családias, baráti munkahelyi légkör
  • Rugalmas, nyitott vezetőség
  • Modern irodai munkakörnyezet
  • Állandó megrendelői kör
  • Stabil, tőkeerős cég
  • Dinamikus fejlődés, bővülés, innováció
  • Hosszú távú munkalehetőség