Banner Default Image

Gyártási üzemvezető mérnök

  • Helyszín:

    Kecskemét, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    29 nappal ezelőtt

Ha szeretnél mérnökként csatlakozni egy magyar találmányon alapuló, magyar céghez, akik Kecskeméten készítik a világ számos országában már eladott speciális gépeket, akkor jelentkezz!

Feladatok:

  • Az üzemben dolgozó 8-10 fős csapat munkájának a koordinálása
  • Beszerzési megrendelések kezelése és kapcsolattartás a beszerzéssel és a beszállítókkal
  • Gyártási folyamatok ütemezése, ellenőrzése és riportálása
  • Gyártási dokumentációk elkészíttetése és ellenőrzése
  • Minőségellenőrzési feladatok koordinálása
  • End-to-end folyamatok dokumentálása
  • Minőségellenőrzés, a minőségügyi követelmények dokumentálása
  • Folyamatos készletellenőrzés
  • Folyamatos kapcsolattartás a ügyfélkezelési csoporttal és a fejlesztéssel
  • Rendszeres riportok készítése a vezetőség felé
  • Gépek és eszközök folyamatos ellenőrzése és a karbantartások megszervezése

Elvárások:

  • Gépészmérnök diploma
  • Legalább 5 év üzembezetői (vagy hasonló) pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Élelmiszeripari / vegyipari / gyógyszeripari tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás kiváló írásbeliséggel
  • ERP rendszer ismerete
  • Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint) szintű ismerete

Előnyök:

  • NAVISION rendszer Gyártási és Készlet modul ismerete
  • Külföldi gyártási tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • Amit megbízónk nyújt:
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Folyamatos műszaki kihívások, változatos munkakör
  • Különböző hátterű csapattagokkal folyamatos szakmai eszmecsere
  • Céges mobiltelefon korlátlan használatra
  • Egészségügyi ellátás