Banner Default Image

Gyártáselőkészítő munkatárs

Autóelektronikai beszállító partnerünkhöz keresünk aktív német nyelvtudással rendelkező Gyártáselőkészítő munkatársat.

Feladatok:
  • Munkafolyamatok és munkahelyek tervezése és optimalizálása
  • A termék módosításainak ellenőrzése
  • Alkatrészlisták és munkatervek létrehozása és felügyelete
  • Gyártási folyamatok minősítése
  • Gyártás támogatása az új termék bevezetésénél
  • REFA időfelvételek végrehajtása
  • Új projektek tervezése és végigkísérése
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Jó műszaki és elemző készség
  • Német nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Projektszemlélet és analitikai gondolkodásmód
  • Csapatjátékos attitűd
  • Terhelhető, rugalmas és proaktív személyiség
Előnyök:
  • Segítőkészség a kollégákkal szemben
  • Megoldásorienteált kommunikáció
  • Kész a nehezebb témákba is belekapcsolódni
  • Alapismeretek projektmenedzsment területén
  • Elektronikai és gépészeti folyamatismeretek
Amit kínálunk
  • Változatos feladatkör
  • Vonzó munkahely és egészséges munkakörnyezet
  • Bejárási támogatás
  • Részvételi lehetőség szakmai képzéseken
  • Nyelvtanulási lehetőség