Banner Default Image

Gépkarbantartó

Gyöngyösi higiéniai termékekkel foglalkozó multinacionális cégünkhöz keresünk Gépkarbantartókat.

Feladatok:
  • modern, automatizált gyártósori gépek mechanikai karbantartásáért, felügyeletéért, folyamatos alapanyag ellátásáért leszel felelős
  • a te feladatod lesz, ha bármilyen mechanikai hiba felmerül akkor azt feltárd és elhárítsd
  • átállásokban fogsz közreműködni
  • a legyártott termékek ellenőrzésében veszel részt
Elvárások:
  • bármilyen műszaki végzettség, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • műszaki érzék, fogékonyság
  • a műszaki megoldásokat keresd
  • folyamatos szakmai fejlődés fontos legyen számodra
  • több műszakos munkarendet tudod vállalni
Amit kínálunk:
  • higiénikus munkakörnyezet, modern géppark
  • folyamatos fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség
  • széles körű juttatási csomag
  • 13. havi bérezés
  • cafetéria
  • támogatjuk a bejárásod, céges buszjárattal vagy üzemanyag hozzájárulással
  • albérlet támogatása
  • munkahelyi étkezés támogatása