Banner Default Image

Gépész Projektmérnök

  • Helyszín:

    Budapest

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    4 hónappal ezelőtt

Partnerünk egy közel 70 fős, építészeti generáltervezésre, építőipari projektmenedzsmentre és generálkivitelezésre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra specializálódott erős növekedési pályán lévő szervezet. A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfoliójuk elsősorban a kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze. Budapesti székhelyükre Gépész Projektmérnök pozícióba keresünk új kollégát. Az ideális jelölt, aki több éves tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik, valamint hosszútávú lehetőséget keres.

Feladatok:

  • Projektek gépész szakági előkészítése, részletes mennyiségi és díjkalkulációk elkészítése
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, tenderek lefolytatása, kiértékelése
  • megrendelések / szerződések előkészítése és adminisztrációja
  • gépész szakághoz kapcsolódó budget follow-up táblázatok folyamatos kezelése
  • alvállalkozókkal, beszállítókkal, gyártókkal, forgalmazókkal való folyamatos koordináció
  • általános projekt adminisztráció
  • a projektre kiválasztott, külön szerződött gépészeti alvállalkozók és beszállítók építéshelyi munkájának folyamatos koordinációja
  • a kivitelezés folyamatos ellenőrzése a kiviteli tervek alapján
  • a kivitelezés előrehaladásának folyamatos ellenőrzése az Ütemterv tükrében, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • projekt vezetőkkel, egyéb szakági építésvezetőkkel való folyamatos együttműködés és csapatmunka

Elvárások:

  • egyetemi/főiskolai gépészmérnök diploma vagy épületgépész technikus végzettség
  • 2-5 év épületgépészeti kivitelezésben, előkészítésben szerzett tapasztalat
  • stabil IT készségek, MS Office programok, CAD programok használata előny, de nem követelmény
  • „B” kategóriás jogosítvány előny
  • nyelvtudás előny
  • megfelelő szakmai felkészültség és több éves építéshelyi koordinációban szerzett tapasztalat
  • erős szakmai alapok
  • alaposság és magas fokú precizitás
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség

Amit kínálunk:

  • energikus, barátságos, támogató csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, professzionális környezet
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége
  • versenyképes juttatási csomag
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal