Banner Default Image

Gép operátor

A világ egyik vezető, fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó veszprémi cégünkhöz keresünk munkatársakat Operátor munkakörbe.

Feladatok:

  • gépegységek működtetése átszerelése
  • termék specifikációnak megfelelő termékek gyártása
  • minőség ellenőrzések, mérések végzése és azok dokumentálása
  • beavatkozás nem megfelelő minőségű termék gyártása esetén
  • fejlesztési javaslatok, ötletek benyújtása, megvalósítása a veszteségek csökkentése céljából
  • higiéniai mosások, javító intézkedések elvégzése

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség
  • gyártás területén szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • számítógép kezelésének ismerete

Előnyök:

  • Pneumatikai/Mechanikai/Programozási/Villamossági ismeretek
  • Excel és SAP ismeret
  • élelmiszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • munkába járás támogatása 15 HUF/km
  • ingyenes vállalati buszjáratok
  • elméleti és gyakorlati tréningek
  • műszakpótlék