Banner Default Image

Folyamatmérnökségi technikus

A világ egyik piacvezető elektronikai termékeket gyártó, zalaegerszegi partnerünk megbízásából keresünk folyamatmérnökségi technikus munkatársakat.

Feladatok:
  • A gyártási folyamatok megfelelő működésének támogatása és biztosítása a meglévő ismeretek alapján, felmerülő problémák megoldása
  • Folyamatos kapcsolattartás a felelős mérnökkel és utasításainak precíz végrehajtása
  • Termelési mutatók javítása, folyamatos koordinálása
  • Belső utasítások és ISO szabványoknak megfelelő előírások betartása
  • Termelésirányításban való aktív részvétel, meglévő folyamatok fejlesztése, támogatása

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (preferált: gépésztechnikus, mechatronikai technikus, elektrotechnikus)
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Magabiztos számítógépes ismeretek

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Havi bónuszok
  • Vállalati buszjáratok
  • Autóval történő munkába járás esetén 15 Ft/km-es költségtérítés
  • Albérlet támogatás vagy szálláslehetőség

Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg