Banner Default Image

Folyamat mérnök – Lean engineer

  • Helyszín:

    Győr, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    22 nappal ezelőtt

Feladatok:
  • A selejt analízisek elvégzése, javítóintézkedések hozása és a folyamat fejlesztési projektek kezelése
  • A folyamat specifikus standardizált eszközök és berendezések felügyelete
  • Az új vagy változtatott folyamatok, rendszerek ismertetése a karbantartás, a technikusok, a termelés felé
  • A gyártási folyamathoz kapcsolódó összes folyamat paraméter változásának analizálása, felügyelete és dokumentálása
  • Az AQP követelmények folyamatra vonatkozó követelmények betartása és támogatja a társosztályokat az AQP követelmények teljesítésében
  • A gyár / termelőterület layoutjának összeállítása, optimalizálása, naprakészen tartása és dokumentálása
  • Az FMEA elkészítése, továbbfejlesztése és kezelése
  • A Poka-Yoke ellenőrzési folyamatok kidolgozása, dokumentálása, oktatása
  • A terméket érintő konstrukciós változtatások kidolgozásában való részvétel, különös tekintettel az optimális szerelhetőségre
  • A termelési folyamatot érintő minőségbiztosítási intézkedések kidolgozásában, végrehajtásában való részvétel
  • Fejlesztések, változások kezdeményezése, nyomon követése, adminisztrálása és bevezetése a termelésbe.
  • Próbagyártásokon való részvétel, dokumentálása és az érdekelt osztályok informálása
  • Beruházások tervezésében és lebonyolításában való részvétel. Ajánlatok bekérése, elbírálásukban való részvétel a beszerzéssel közösen. Feladata a megrendelés elkészítése és a teljesítés ellenőrzése, igazolása
  • A termeléshez, karbantartáshoz szükséges szerszámok, eszközök és segédanyagok beszerzése
  • A termelési layout átalakítási munkálatainak megszervezése, koordinálása és ellenőrzése, munkahelyek LEAN módszerek szerinti kialakítása
  • Gépek, berendezések, eszközök meghibásodásainak analizálása és megfelelő korrekciós intézkedések kidolgozása
Elvárások:
  • Mérnök/Gépészmérnök végzettség
  • Angol /Német nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett 5-8 éves tapasztalat
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • kiegyensúlyozottság
  • jó kommunikációs készség
  • kreativitás
  • Előny, fröccsöntő üzemben szerzett releváns tapasztalat