Banner Default Image

Fenntarthatósági Projektmenedzser

  • Helyszín:

    Budapest

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    kb. 1 hónappal ezelőtt

Ha egy közel 80 fős, folyamatosan fejlődő professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!

Partnerünk ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Aktív projekt portfoliójuk elsősorban a kereskedelmi, iroda, hotel és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Budapesti székhelyükre Fenntarthatósági Projektmenedzser pozícióba keresünk új kollégát.  Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, építész / építőmérnök / energetikai mérnök / épületvillamossági vagy épületgépész mérnök, aki legalább néhány éves projektmenedzseri tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik.

Feladatok:

  • magyarországi projektek fenntarthatósági minősítésének (BREEAM / LEED / WELL) lebonyolítása, esetlegesen Senior Projektmenedzserek bevonása stratégiai kérdésekben
  • kapcsolattartás és aktív kommunikáció a fenntarthatósági minősítőkkel / tanácsadókkal
  • feladatkoordináció és kapcsolattartás tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel, hatóságokkal és szakértőkkel a megcélzott minősítések elérésének érdekében
  • kommunikáció a megbízókkal, folyamatos projektgondozás
  • részvétel a minősítések megszerzéséhez szükséges szakértői kiválasztások és beszerzések lebonyolításában, ajánlatkérő dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítése
  • időszakos kivitelezési helyszínbejárások
  • minősítési célok folyamatos nyomonkövetése és riportálása megbízó felé
  • általános projektadminisztráció, szerződések előkészítése
  • esetenként angol nyelvű rajzos és írott tanulmányok készítése

Elvárások:

  • fenntarthatósági épületminősítési rendszerekben (BREEAM / LEED / WELL) szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldásorientált személyiség
  • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • önálló munkavégzés, gyors döntéshozatali képesség, helyzettől függő döntéshozatali stílus alkalmazásának képessége
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, CAD programok használata
  • tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • proaktivitás, energikusság, agilis projektmenedzsment
  • mobilitás
  • egyetemi vagy főiskolai építész, építőmérnök, energetikai mérnök, épületvillamossági vagy épületgépész diploma
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:
  • BREEAM / LEED / WELL minősítői jogosultság előny, de nem követelmény

Amit kínálunk:

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, innovatív környezet
  • izgalmas, változatos, komplex, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
  • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
  • versenyképes juttatási csomag