Banner Default Image

Felvonószerelő / Liftszerelő

Ismert lift/felvonószereléssel/mozgőlépcső javítással foglalkozó multi cégünkhöz felvonószerelő/liftszerelő kollégát keresünk azonnali belépéssel, budapesti munkavégzési hellyel.

Feladatok:

  • felvonók, mozgólépcsők karbantartása, javítása, időszakos ellenőrzése és felújítása
  • a felvonók karbantartása és a biztonsági berendezések rendszeres felülvizsgálata
  • üzemzavar vagy rendellenes működés esetén a hiba helyének behatárolása és a szükséges javítások elvégzése
  • a felvonók kisjavítási munkáinak ellátása, a részegységek cseréje és beállítása
  • egyeztetés az ügyfelekkel

Elvárások:

  • felvonószerelői /mozgólépcső gépész / villanyszerelő képesítés
  • hasonló területen szerzett MINIMÁLIS tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • jó kommunikációs készség, mert ügyfelekkel fogsz kommunikálni
  • mozgalmas munka, szeress autót vezetni és szerelni, szeresd a változatos munkavégzési helyet
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök:

  • középiskolai- vagy gimnáziumi érettségi
  • angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • teljesen felszerelt, modern céges autó akár saját használatra is
  • céges telefon
  • rugalmas munkaidő, te osztod be a munkád
  • versenyképes, teljesítményarányos bér (alapbér + pótlék + bónusz)
  • a béred a karbantartási – javítási munkák arányában növekszik
  • teljes bejelentés, hosszútávú munkalehetőség
  • önálló munkavégzés
  • munkavégzés helye: Budapest és kerületei megegyezés szerint