Banner Default Image

fejlesztési laborasszisztens

Pályakezdő vegyész-, élelmiszertechnikus, biológus vagy mezőgazdasági szakember vagy? Aromagyártó partnercégünk saját állományába Fejlesztési laborasszisztenst
keresünk megegyezés szerinti kezdéssel irodai munkaidőben.

Feladatok:
  • alapanyagok receptúra szerinti pontos összeállítása
  • minták küldése, összemérése, dokumentáció elkészítése
  • alapanyagok és raktárkészlet ellenőrzése
  • analitikai mérleg használata

Elvárások:
  • hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • középfokú végzettség (élelmiszer-, vegyipar-, mezőgazdasági-, biológus, stb.)
  • ha pontos, megbízható a munkavégzésed, mert analitikai mérlegen fogsz dolgozni
  • magas monotónia tűrésed

Amit kínálunk:
  • fejlődési lehetőség a vállalaton belül (képzések)
  • Fizetés: alapbér + havi és éves bónusz + juttatások (bejárási támogatás, Cafetaria, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés, munkaruházat, magánorvosi ellátás)
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • családias hangulat
  • tiszta munkakörnyezetben fogsz dolgozni
  • Munkavégzés helye: Kerepes, a kerepesi HÉV megállónál található a központ