Banner Default Image

Épületvillamossági műszaki ellenőr

  • Helyszín:

    Budapest

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    14 nappal ezelőtt

egy ingatlanpiaci projekt menedzsment és mérnöki szolgáltatásokra specializálódott, erős növekedési pályán mozgó szervezet. A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi

Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatjukkal szolgálják ki, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfolióik elsősorban a kereskedelmi-, iroda-, logisztikai- és ipari termelési szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Budapesti székhelyükre Épületvillamossági műszaki ellenőri pozícióba keresnek új kollégát. Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, villamosmérnök, aki legalább 2-3 éves építmény- és épületvillamossági műszaki ellenőri jogosultsággal és gyakorló műszaki ellenőri tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik.

Feladatok:

  • A  projekt menedzsment teammel való együttműködés és szükség szerinti támogatása,
  • Megbízókkal való kooperatív ugyanakkor szakmai alapokon nyugvó konstruktív és határozott szóbeli és írásbeli kommunikáció,
  • Érintett projektek szakági terveinek szakmai felülvizsgálata.
  • Műszaki ellenőri tevékenység elvégzése a hatályos előírások szerint
  • Együttműködik, kapcsolatot tart az Építésvezetőkkel, Felelős Műszaki Vezetőkkel.
  • Műszaki ellenőrzési terv összeállítása
  • Munkavédelmi előírások figyelemmel követése és betartatása együttműködve a munkavédelmi koordinátorral
  • Változások pénzügyi és műszaki következményeinek kezelése
  • Hibalista összeállítása
  • Közreműködés a kivitelezés teljes megvalósítása során, valamint a használatbavételi engedélyek beszerzésekor,
  • Tevékenységének gondos adminisztrációja, jelentések készítése
  • Organizációs tervek felülvizsgálata, kockázatelemzés. Kivitelezési fázisban organizációs feltételek és kikötések ismertetése Kivitelezővel, ezek betartása.
  • Minőségbiztosítási és Mintavételi Terv, valamint Technológiai Utasítás készíttetése a Kivitelezővel, azok véleményezése és javíttatása, előterjesztése a Megrendelő felé jóváhagyásra.
  • Az előírt minőség teljesítése érdekében a minőségbiztosítási tervben foglaltak végrehajtásának ellenőrzése. Az ellenőrzések tényének és eredményének minőségbiztosítási tervnek megfelelő dokumentálása.
  • A vállalkozói szerződésekben rögzített részteljesítések mennyiségi és minőségi ellenőrzésének elvégzése, javaslattétel a projekt menedzser munkatársak, a műszaki ellenőri koordinátor valamint az Építtető felé azok elfogadására.
  • Alvállalkozói és sub-alvállalkozói számlák ellenőrzése és javaslattétel a kifizetésre.
  • A Megrendelői érdekek érvényesítése többek között az Építési Napló útján.

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldásorientált személyiség
  • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Szükséges végzettség:egyetemi vagy főiskolai okleveles villamosmérnöki vagy villamosmérnöki diploma
  • Építmény- és Épületvillamossági (ME-V) műszaki ellenőri jogosultság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • Szakmai fejlődést inspiráló környezet a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
  • Izgalmas, változatos, kihívásokkal teli műemléki-, szálloda- és irodaépületekkel, közösségi- és ipari létesítményekkel kapcsolatos fejlesztésekben való részvétel
  • Hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel