Banner Default Image

Épületgépész műszaki ellenőr

  • Helyszín:

    Budapest

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    14 nappal ezelőtt

Partnerünk egy ingatlanpiaci projekt menedzsment és mérnöki szolgáltatásokra specializálódott, erős növekedési pályán mozgó szervezet. A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatával szolgálja ki, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva.

Székhelyünkre Épületgépész műszaki ellenőri pozícióba keresünk új kollégát. Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, gépészmérnök, aki legalább 3-5 éves építmény- és épületgépészeti projekt menedzsment műszaki ellenőri tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik.

Feladatok:

  • részvétel projektek irányításában vagy műszaki ellenőrzésében, együttműködés a projekt tagokkal stratégiai és operatív kérdésekben
  • kapcsolattartás és feladatkoordináció a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel, hatóságokkal és szakértőkkel
  • tendermenedzsment
  • quantity survey szolgáltatás szakági támogatása
  • kivitelezések szakági koordinációja/ellenőrzése, kooperációkon való részvétel, jegyzőkönyvek készítése
  • projekt ütemezéssel kapcsolatos monitoring és kontrolling feladatok támogatása,
  • projekt haladásjelentések készítése
  • kockázatelemzés
  • tervvizsgálat
  • munkavédelmi előírások figyelemmel követése és betartatása együttműködve a munkavédelmi koordinátorral
  • változáskezelés és változásmenedzsment
  • szakági hibalista összeállítása
  • tevékenységének gondos adminisztrációja, jelentések készítése
  • minőségbiztosítási és mintavételi terv, valamint technológiai utasítás készíttetése a Kivitelezővel, azok véleményezése és javíttatása, előterjesztése és végrehajtásának ellenőrzése
  • a vállalkozói szerződésekben rögzített szakági részteljesítések mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • vállalkozói számlák ellenőrzése.
  • a Megrendelői érdekek érvényesítése többek között az Építési Napló útján.

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • más emberek koordinálására való készség, jó csapatjátékos
  • önálló munkavégzés, gyors döntéshozatali képesség
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • proaktivitás, energikusság, agilis projektmenedzsment
  • Szükséges végzettség
  • egyetemi vagy főiskolai épületgépész diploma
  • Mélyépítési és / vagy Magasépítési Építmény- és épületgépészeti (ME-G) műszaki ellenőri jogosultság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló környezet
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli műemléki-, szálloda- és irodaépületekkel, közösségi- és ipari létesítményekkel kapcsolatos fejlesztésekben, valamint egyéb projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
  • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel