Banner Default Image

Épületgépész műszaki ellenőr

egy ingatlanpiaci projekt menedzsment és mérnöki szolgáltatásokra specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízókat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfoliójuk elsősorban a kereskedelmi-, iroda-, logisztikai- és ipari termelési szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.
Budapesti székhelyükre Épületgépész Műszaki Ellenőri pozícióba keresünk új kollégát. Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, gépészmérnök, aki legalább 3-5 éves építmény- és épületgépészeti projekt menedzsment műszaki ellenőri tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik.

Feladatok:

  • részvétel projektek irányításában vagy műszaki ellenőrzésében, együttműködés a projekt tagokkal stratégiai és operatív kérdésekben
  • kapcsolattartás és feladatkoordináció a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel, hatóságokkal és szakértőkkel
  • tendermenedzsment
  • quantity survey szolgáltatás szakági támogatása
  • kivitelezések szakági koordinációja/ellenőrzése, kooperációkon való részvétel, jegyzőkönyvek készítése
  • projekt ütemezéssel kapcsolatos monitoring és kontrolling feladatok támogatása,
  • projekt haladásjelentések készítése
  • kockázatelemzés
  • tervvizsgálat
  • munkavédelmi előírások figyelemmel követése és betartatása együttműködve a munkavédelmi koordinátorral
  • változáskezelés és változásmenedzsment
  • szakági hibalista összeállítása
  • tevékenységének gondos adminisztrációja, jelentések készítése
  • minőségbiztosítási és mintavételi terv, valamint technológiai utasítás készíttetése a Kivitelezővel, azok véleményezése és javíttatása, előterjesztése és végrehajtásának ellenőrzése
  • a vállalkozói szerződésekben rögzített szakági részteljesítések mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • vállalkozói számlák ellenőrzése.
  • a Megrendelői érdekek érvényesítése többek között az Építési Napló útján.

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • más emberek koordinálására való készség, jó csapatjátékos
  • önálló munkavégzés, gyors döntéshozatali képesség
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • proaktivitás, energikusság, agilis projektmenedzsment
  • Szükséges végzettség
  • egyetemi vagy főiskolai épületgépész diploma
  • Mélyépítési és / vagy Magasépítési Építmény- és épületgépészeti (ME-G) műszaki ellenőri jogosultság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló környezet
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli műemléki-, szálloda- és irodaépületekkel, közösségi- és ipari létesítményekkel kapcsolatos fejlesztésekben, valamint egyéb projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
  • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel