Banner Default Image

Építész Tervező – Projekt Igazgató

Építész Tervező-Projekt Igazgatót keresünk! Ha egy közel 70 fős, folyamatosan fejlődő professzionális csapatban és exkluzív, motiváló épített környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!

Partnerünk több üzletága mellett, az építész generáltervezés kiemelkedő színvonalat képvisel a hazai piacon.  Magas elvárásokkal rendelkező, nemzetközi és hazai megbízókat felkészült, a szakma élvonalát képviselő és lelkes építész tervezőkkel szolgálják ki. Feladatik között belsőépítészeti, középület és ipari épület projektek vannak, a portfolójuk rendkívül színes.

Budapesti székhelyükre Építész Tervező - Projekt Igazgató pozícióba keresünk új kollégát.  Az ideális jelölt egyetemi végzettséggel rendelkező, építészmérnök, aki min. 5 éves építészmérnök tapasztalattal és ambíciókkal rendelkezik, nem csak az építészet, de az igazi csapatmunka és a vezetői feladatok iránt is elhivatott.

Amit kínálunk:

  • Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák,
  • nagy tapasztalattal rendelkező csapat, akiktől sokat lehet tanulni,
  • szakmai fejlődést inspiráló, innovatív környezet,
  • izgalmas, változatos, komplex, projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó, partnerekkel és elismert, nemzetközi megrendelőkkel,
  • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • független, érdeklődő, nyitott szemlélet,
  • közvetlen, szakmailag felkészült  vezetőség.

Feladatok:

  • Tervezési projektek vezetése
  • körülbelül 6 fős építész tervezői team irányítása
  • nagy tervezési projektben való részvétel,
  • a többi tervező team vezető tervező kollégáival való együttműködés,
  • szakági tervezőkkel való kapcsolattartás, együttműködés,
  • folyamatos tervezői kommunikáció a megrendelőkkel,
  • tervező csapatok képzésében való részvétel.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség,
  • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás,
  • önálló munkavégzés, gyors döntéshozatali képesség, helyzettől függő döntéshozatali stílus alkalmazásának képessége,
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • magabiztos angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban,
  • proaktivitás, energikusság, alaposság és precizitás,
  • hasonló munkakörben szerzett több éves szakmai és vezetői tapasztalat,
  • építészmérnöki végzettség, tervezői jogosultság,
  • stabil IT készségek, MS Office programok, CAD program ismerete.