Banner Default Image

Építész

Építész

Partnerünk:
Közel 70 fős csapatuk csupa tehetséges, tenni akaró, szerethető emberből áll, akik kőkeményen szakmai, de mégis családias és inspiráló közegben dolgoznak. Ide kereksünk új Építész tervező munkatársat, aki nyitott az izgalmakra, éhes a fejlődésre és szívesen kipróbálná magát a belsőépítészeti tervezéstől kezdve az ipari építészetig minden területen. A tapasztalattal szemben többre értékeljük a remek személyiségedet, a lendületed és rátermettséged. A cél, hogy miután beleláttál a működésbe és kipróbáltad magad különböző feladatokban, végül a lehető legtesthezállóbb területen helyezkedj el, ahol a legtöbb értéket tudod hozzáadni a közös célokhoz és ahol te is a legjobban érzed magad.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetéssel és egyéb juttatásokkal honoráljuk a munkád, támogatjuk a továbbképzéseidet is
  • nekünk is jó ha fejlődsz! Folyamatos tréningek, céges nyelvórák várnak rád
  • Energikus, befogadó csapat, szuper közeg
  • Igényes, rendezett munkakörnyezet, ahol öröm dolgozni
  • Fő a bizalom: önálló, felelős munkavégzés lehetősége a fiatal csapattagoknak is
  • Hosszú távú, kiszámítható jövőkép, folyamatos fejlődés, a szakma művészi és mérnöki oldalán is
  • Itt nem fogsz belefásulni a monotonitásba: érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatokkal kell majd szembenézned.
  • Külföldi és hazai megrendelőkkel is dolgozunk, tőlük mi is folyamatosan tanulunk, garantáltan te is fogsz

Feladatok:

  • Részt veszel majd nagyobb tervezési projektben
  • Kisebb-nagyobb önálló tervezési feladataid is lesznek
  • Ezen felül számíthatsz még a vezető tervező kollégákkal való együttműködésre
  • Közös munkára és kapcsolattartásra a szakági tervezőkkel
  • És folyamatos tervezői kommunikációra a megrendelőkkel

Elvárások:

  • Építészmérnöki végzettség,
  • 1-3 éves tervezői tapasztalat,
  • Alaposság és precizitás,
  • Jó kommunikációs készség, megoldás orientáltság,
  • Lojalitás,
  • Új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók,
  • CAD programok ismerete,

Előnyök:
  • Revit tervező program ismerete.