Banner Default Image

építésvezető (Hajdú-Bihar megye)

Építőipari vállalat keresi a tapasztalt építésvezető munkatársát egy izgalmas projektre!

Feladatok:
  • mélyépítési projekt teljes körű megvalósítása, a kivitelezés minőségének és technológiai követelményeinek ellenőrzésével
  • projektfolyamatok irányítása, műszaki és pénzügyi ütemterv elkészítése,nyomonkövetése
  • projekt csapat munkájának koordinálása
  • megbízóval történő kapcsolattartás
  • adminisztrációs feladatok, excel riportálás

Elvárások:
  • építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség
  • legalább 3 éves mélyépítés területen szerzett tapasztalat
  • érvényes FMV jogosultság megléte előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • angol vagy német nyelvtudás előny, hogy tudj kommunikálni a megbízóval

Amit kínálunk:
  • saját gépkocsi magánhasználatra is
  • laptop, mobiltelefon
  • H-P tartó munkarend, rugalmas munkaidővel
  • versenyképes juttatási csomag és béren kívüli juttatások
  • bónusz, prémium, cafetéria
  • mobilitási támogatás: az ország egész területéről fogadjuk a jelentkezőket (szálláslehetőség, vagy teljes albérlet biztosítása a munkavállalónak, rezsivel és bérleti díjjal, melynek költségét és ügyintézését a munkáltató átvállalja!)
  • munkavégzési hely fix: Hajdú - Bihar megyében