Banner Default Image

Építésvezető

Partnerünk egy közel 70 fős, generál kivitelezésre, ingatlanpiaci projekt menedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra specializálódott erős növekedési pályán lévő szervezet. A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízókat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfoliójuk elsősorban a kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.
Budapesti székhelyükre Építésvezető pozícióba keresünk új kollégát. Az ideális jelölt, aki több éves tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik, valamint hosszútávú lehetőséget keres.

Feladatok:

  • a projektre kiválasztott, külön szerződött alvállalkozók és beszállítók építéshelyi munkájának folyamatos összehangolása, koordinációja, általános építés koordinációs feladatok ellátása
  • a kivitelezés folyamatos ellenőrzése a kiviteli tervek alapján, szakági (gépész / villamos) kollégák támogatásával
  • a kivitelezés előrehaladásának folyamatos ellenőrzése az Ütemterv tükrében, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • általános építéshelyi kommunikációs feladatok ellátása, Megbízóval / Megbízó képviselőjével való folyamatos együttműködés a helyszínen
  • általános építéshelyi organizáció meghatározása és irányítása
  • építéshelyi munkavédelmi koordináció és ellenőrzés
  • általános építéshelyi projekt adminisztrációs feladatok elvégzése, építési napló vezetése

Elvárások:

  • megfelelő szakmai felkészültség és több éves építéshelyi koordinációban szerzett tapasztalat
  • erős szakmai alapok
  • alaposság és magas fokú precizitás
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • MS Office programok magabiztos használata
  • közép szintű, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás előny, de nem követelmény
  • egyetemi vagy főiskolai építész / építőmérnöki diploma előny, de nem követelmény
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Amit kínálunk
  • energikus, barátságos, támogató csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, professzionális környezet
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége
  • versenyképes juttatási csomag
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal