Banner Default Image

Építési projektvezető

Partnerünk egy ingatlanpiaci projekt menedzsmentre, mérnöki szolgáltatásokra és generál kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfoliójuk elsősorban a kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.
Budapesti székhelyükre Építési Projektvezető pozícióba keresünk új kollégát. Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, építész / építőmérnök, aki legalább 5 éves tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik.

Feladatok:

  • a szervezeten belüli Projekt-Csapat irányítása, feladatok elosztása, szervezeten belüli munkavégzés koordinációja
  • kapcsolattartás a Megrendelőkkel, Megrendelők által megbízott harmadik felekkel (tervezők, műszaki ellenőrök, stb.)
  • a projektek végrehajtásához szükséges vállalatba adási struktúra kidolgozása, a felállított stratégia szerinti beszerzések, szerződéskötések felügyelete
  • a projekten dolgozó alvállalkozók és beszállítók munkájának folyamatos összehangolása, koordinációja, általános építés koordinációs feladatok ellátása az Előkészítő és Építésvezető kollégákkal együttműködve
  • a kivitelezés folyamatos ellenőrzése a kiviteli tervek alapján, szakági (gépész / villamos) kollégák támogatásával
  • a kivitelezés előrehaladásának folyamatos ellenőrzése az ütemterv tükrében, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • a projekthez kapcsolódó átfogó minőségbiztosítás kezelése
  • a projekt átfogó pénzügyi koordinációja, budget follow-up kezelése
  • pót / elmaradó munkák azonosítása, Megrendelővel való egyeztetése és adminisztrációja
  • jelentés a Kivitelezési Részleg vezetője felé, stratégiai kérdések egyeztetése a Részlegvezetővel

Elvárások:

  • erős szakmai felkészültség és több éves építéshelyi koordinációban, valamint projekt vezetésben szerzett tapasztalat
  • csapatmunkára való alkalmasság, jó kommunikációs készségek
  • stabil mérnöki szakmai alapok
  • alaposság és magas fokú precizitás
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség, rendszerszemlélet
  • MS Office programok magabiztos használata
  • közép szintű, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás előny
  • egyetemi vagy főiskolai építész / építőmérnöki diploma
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • energikus, barátságos, támogató csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, professzionális környezet
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal
  • versenyképes juttatási csomag