Banner Default Image

Előszériás minőségügyi mérnök

  • Helyszín:

    Túrkeve, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    2 hónappal ezelőtt

Feladatok:
  • APQP dokumentumok készítése
  • Műveleti utasítások, utó- és kiegészítő munkautasítások készítése, bevezetése
  • Aktív részvétel az új projektek bevezetési tervezésében
  • PPAP folyamat támogatása
  • Teljes minőségbiztosítás a projekt során
  • Minőségügyi folyamatokkal kapcsolatos dokumentációk kezelése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Nyitottság, kreativitás, proaktivitás, stressztűrés
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • 2-3 hónap betanulás Győr-Moson-Sopron megyei telephelyeken
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás akár 35 000 Ft
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör