Banner Default Image

Elektromos karbantartó mérnök

Elektronikai alkatrészeket gyártó megbízónk budapesti telephelyére egy 6 fős folyamatmérnöki csapatba villamosmérnök kolléga jelentkezését várjuk.

Feladatok:

  • Gyártósori tesztberendezések felügyelete
  • Teszt berendezések kvalifikálása
  • A teszt/mérőberendezések kihasználtságával, javításával, karbantartásával kapcsolatos adatok elemzése
  • Mérések koordinálása: mérési módszerek, mérési programok előkészítése, R&R analízis készítése
  • Mérési adatok elemzése, jelentések készítése a mérésekről

Elvárások:

  • Egyetemi, vagy főiskolai végzettség villamosmérnök szakon
  • Termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat 3-5 év
  • Angol nyelv legalább kommunikációs szintű ismerete
  • Autóipari tapasztalat
  • Elektronikai, elektrotechnikai, programozási ismeretek
  • Méréstechnikai, gyökér-ok elemzési gyakorlat
  • Minőségügyi rendszerek ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Magánnyugdíj-pénztári hozzájárulás
  • Teljesítménybónusz
  • Munkábajárási támogatás

Szükséges nyelvtudás:
Angol (Középfok/kommunikációképes szint)