Banner Default Image

elektromos karbantartó IATF 16949 ismerettel

Partnerünk megbízásából elektronika területére keresünk tapasztalt kollégát Budapest 4. kerületébe! Jelentkezz most!

Feladatok:

  • Automata gyártógépek és berendezések műszaki állapotának fenntartása
  • Alkatrészbeszerzés kezdeményezése, ügyintézése
  • Tevékenységének dokumentálása
Elvárások:
  • elektronika területén tapasztalat
  • Erős, elsősorban analóg áramkör-technikai ismeretek
  • Áramkörök hibakeresésében és javításában szerzett gyakorlat
  • alapszintű számítógépkezelés
  • logikus gondolkodás
  • Rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség
  • Angol vagy német nyelvű műszaki dokumentáció olvasása
  • előny:
  • Technikusi vagy magasabb szintű végzettség
  • ISO 9001 / IATF 16949 minőségirányítási ismeretek
Amit kínálunk:
  • Munkarend:  H – P – 3 műszakos munkarend
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkahely, te is ebben gondolkozz
  • kiemelkedő órabér + pótlékok + havi bónusz
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (takarékoskodás)
  • 13. és 14. havi bérezés
  • utazási támogatás Mt. szerint vidéki munkavállalók részére
  • céges parkoló
  • műszakpótlék  /du: 20%, éjszaka 55%/
  • túlóra fizetése Mt. szerint
  • munkavégzés helye: Budapest 4. kerület
  • telefonszámom: 30-555-9445