Banner Default Image

EHS Munkatárs

Mosonmagyaróvári partnercégünk megbízásából, keresünk EHS Munkatársat.

Feladatok:
•Közreműködés a biztonságos munkavégzés tárgyi és személyi feltételeinek biztosítására vonatkozó előírások betartatásában
•Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, betartatása,
•Munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása
•Gépek előzetes- és időszakos vizsgálatainak előkészítése
•Kapcsolattartás a felügyeleti szervekkel
•Megbeszéléseken való részvétel, riportok, kockázatértékelés készítése
•Részt vesz az új beruházások és technológiai változások miatt felmerült kockázatelemzésben
•Érintett hatóságokkal való kapcsolattartás, adatszolgáltatás
•Szervezi a munkavédelmi auditokat és azok akció terveinek megvalósítását
Elvárások:
•Munkavédelmi technikusi végzettség, B kategóriás jogosítvány
•Környezetvédelmi végzettség előnyt jelent
•Tűzvédelmi előadói képesítés előnyt jelent
•Termelő vállaltnál szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
•Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
•Proaktív gondolkodás
•Jó problémamegoldó képesség
Amit kínálunk:
•Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
•Versenyképes juttatási csomag
•Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
•Albérlet támogatás
•Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
•Felelősség, kihívást jelentő feladatok
•Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör