Banner Default Image

E-kereskedelmi és logisztikai asszisztens

Irodaszereket gyártó nemzetközi partnervállalatunkhoz keresünk e-kereskedelmi és logisztikai asszisztens munkatársat.

Feladatok:
  • Marketing kampányok támogatása
  • Új termékek bevezetéséhez szükséges anyagok előkészítése
  • Együttműködés a cég marketing, pénzügyi és logisztikai divízióival
  • Heti és havi jelentések készítése
  • Vevők rendeléseinek számlázása
  • Kapcsolattartás a cég ellátási központjaival, beszállítókkal és raktárral
  • A készet folyamatos figyelése, termékek fogyásának figyelése (forecast), termékadatok naprakészen tartása
  • Termékadatok, árak beállítása ERP rendszerben (VIR)
  • Promóciók kezelése beszerzési oldalról
Elvárások:
  • Web böngészők használati szintű ismerete
  • Legalább 3 éves tapasztalat preferáltan multinacionális környezetben
  • Középfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó elemzői és kommunikációs készség (Excel)
  • Önálló munkavégzés, precíz, dinamikus, proaktív személyiség
Előny:
  • Microsoft Dynamics Axapta ismerete
  • Tapasztalat weboldalak és webshopok adminisztrációsjában és karbantartásában
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Hibrid munkavégzés
  • Modern iroda
  • Lendületes csapat
  • Multinacionális környezet és fejlődési lehetőség