Banner Default Image

.NET Developer

Smart megoldásokkal foglalkozó partnerünk januárban megnyitott budapesti irodájába keresünk többek között .NET fejlesztőket. Náluk napi szinten vehetsz részt a közel 40 éves múltú svájci cég Magyarországon található szoftverfejlesztő irodájának valódi céggé és csapattá alakításában. Saját fejlesztésű és saját gyártású környezeti megfigyelő rendszereit világcégek használják főleg a gyógyszeripar és a biotechnológia területén. Feladatuk a szoftverfejlesztés mellett a jó hangulatú csapat és a hatékony fejlesztési folyamatok kiépítése, ahol mindenkinek számít a véleménye. A következő egy év egyik célja, hogy megtaláljuk azokat a megfelelő szakembereket, leendő kollégákat, akikkel a csapat 25 főre bővül.

Feladatok:

  • Leendő kollégáinkat tapasztalatuktól függően különböző feladatok várják!
  • Fő feladat, hogy ötleteiddel és munkáddal minden nap erősítsd a svájci és a most épülő magyarországi cég alapjait és hírnevét
  • Szoftver termékek- és rendszermegoldások fejlesztése
  • Részvétel a követelmények és specifikációk kidolgozásában
  • Együttműködés a Frontend és Backend fejlesztőkkel valamint a tesztelőkkel
  • A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése angol nyelven

Elvárások:

  • C#/.NET programozási nyelv ismerete
  • Legalább 3 év fejlesztői tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy annak megfelelő szintű ismeretek/tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Full-stack fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • MS SQL
  • Entity Framework
  • xUnit
  • .NET 5.0
  • ASP.NET

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi projektek
  • Barátságos irodai környezet
  • Dinamikus csapat