Banner Default Image

Diszponens

Diszponens

Partnerünk autóalkatrész gyártással foglalkozó bővülő csapatába keresünk Diszponens munkakörbe új kollégát.

Feladatok:

  • A rendelésállomány nyomonkövetése a vevői / gyártási igények alakulásának megfelelően
  • Anyaghiány és az extra fuvarok elkerülése, minimális szinten tartása
  • Szállítmányozással való kapcsolattartás
  • Beszállítókkal, vevőkkel való kapcsolattartás
  • Vállalatirányítási rendszerbe rögzített adatok kezelése, frissítése
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése

Elvárások:

  • Magabiztos német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Határozottság, proaktivitás
  • Stressztűrés, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Mentorálás, folyamatos szakmai fejlesztés
  • Versenyképes juttatási csomag (prémium, bónuszrendszer)
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör