Banner Default Image

CNC programozó

  • Helyszín:

    Piliscsaba, Hungary

  • Sector:

    Szakmunka

  • Nyitott:

    kb. 1 hónappal ezelőtt

Német partnervállalatunk piliscsabai megmunkáló üzemébe keresünk hosszútávra CNC programozó kollégát akár azonnali kezdéssel

Feladatok:
  • CNC esztergagép programozása
  • Gép beállítása műszaki rajz és dokumentáció alapján
  • Egyedi és kis szériás alkatrészek megmunkálása
  • Az elkészült alkatrész méreteinek és rajzi előírásoknak való megfelelőségének ellenőrzése
Elvárások:
  • Szakirányú műszaki végzettség
  • néhány éves szakmai tapasztalat programozásban
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség
  • munkaterület tisztán tartása
  • ha pályakezdő vagy, és az iskolában díjazták kiemelkedő tudásod, Téged is várunk!
  • Munkarend: 2 műszakos (6:00-14:00, 14:00-22:00)
Amit kínálunk:
  • étkezési szünetet nem kell ledolgozni így tényleg 8 órás a munkavégzés
  • havi munkabér felépítése: sávos bérezés + mozgóbér + műszakpótlék+ dupla gép kezelési pótlék
  • 13. havi bér (két részletben)
  • egyéb juttatások: Szép kártya és nyugdíjpénztári befizetés havonta
  • céges buszjáratok és munkába járás támogatása
  • gépek között átjárhatóság
  • képzési lehetőség: például: német nyelvtanulási lehetőség, vagy szakmába vágó (programozói iskola, vagy targoncavezetői engedély, stb- ami a cég költsége)
  • szálláslehetőség
  • az üzemvezető jófej és meghallgat téged
  • Covid miatt ingyen tesztelés, fertőtlenítő szerek
  • túlóra lehetőség
  • munkaruha és munkavédelmi cipő
  • ajánlási bónusz
  • kolléganőnk odafigyel rád, ha valamit ügyintézned kell!
  • Várjuk jelentkezésed! a „Jelentkezem” gombra kattintva